Gratulace z radnice: Naši úspěšní žáci u starostky města

V pondělí 22. června bylo 5 našich úspěšných žáků přijato u starostky města Boskovice Jany Syrovátkové. Slavnostní akt probíhal v malé zasedací místnosti městského úřadu a přítomni byli také vybraní žáci z ostatních ZŠ v Boskovicích se svým vedením.

Každý z přítomných žáků byl paní starostce představen i s výčtem úspěchů, díky nimž byli žáci mezi pětici nejlepších nominováni. Z rukou starostky všichni ocenění obdrželi certifikát a hezký hodnotný dárek, blahopřání přišlo také z úst ředitelky školy Jitky Vaňkové. Jedna z nominovaných žákyň se sice nemohla slavnostní chvíle zúčastnit osobně, nicméně ocenění doputovalo i k jejím rukám.
Všem našim úspěšným žákům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí a hezké prázdniny. Jsme na vás právem hrdí!
Pavla Kotoučková
foto: Martina Žižková
 
Odkaz na reel - zde.
 
Autor/ka: | Publikováno:
Pavla Kotoučková | 25.6.2026
Zpět na úvod

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies