Medaile, diplomy a úsměvy: ZŠ Slovákova má za sebou úspěšný první rok!

Slavnostní zakončení prvního roku opětovně vzniklé samostatné ZŠ Slovákova se uskutečnilo v krásném prostředí amfiteátru naší školy. A bylo co slavit! Řada našich žáků po celý rok reprezentovala školu nejen ve sportovních disciplínách, ale také v oblasti tvůrčího psaní, uměleckého přednesu, vědomostních olympiád, poskytování první pomoci či technicko-stavařských soutěží.

Žáci vozili medaile, osobní i školní rekordy, diplomy a především úsměv na rtech a pocit z dobře odvedené práce.
Ředitelka školy všechny tyto žáky ocenila drobným dárkem či kytičkou, učitelé tělesné výchovy předali diplomy a plaketky a rozloučili se pamětními listy i s žáky devátého ročníku za sportovní reprezentaci školy po celou dobu jejich školní docházky.

Všem dětem přejeme krásné prázdniny a rodičům děkujeme za spolupráci i pomoc.

Zvonění odzvonilo, propisky padly! S úsměvem od ucha k uchu (a kávou v ruce)

vaši učitelé a zaměstnanci ZŠ Slovákova.

Autor/ka: | Publikováno:
Pavla Kotoučková | 27.6.2026
Zpět na úvod

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies